Browsing Category

Promowane

stylowy sweter

Jak nosić swetry do spódnicy?

Gdy zima ustępuje miejsca wiośnie robi się na tyle ciepło, że można zrezygnować ze spodni na rzecz spódnicy. Nadal jednak mamy do czynienia z pogodą na tyle niesprzyjającą, że trudno nosić spódnicę wraz z bluzką. Ciekawą opcją alternatywną jest zestaw, na który składa się spódnica i sweter. Nietrudno się jednak domyślić, że takie połączenie nie zawsze prezentuje się dobrze. Jak zatem nosić sweter do spódnicy?

Beskid śląski

Najciekawsze atrakcje turystyczne w Wiśle

Wisła jest jednym z najciekawszych zakątków w samym sercu Beskidu Śląskiego. Za sprawą najsłynniejszego polskiego skoczka już blisko 20 lat temu zostałam rozsławiona na obszarze całej Polski. Dzięki tak niespotykanej promocji Wisłą stała się ogromną atrakcją turystyczną, sciągającą przez cały rok setki tysięcy gości.

wybór ekwipunku narciarskiego

Jak dobrać narty do wzrostu?

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jaka powinna być odpowiednia długość nart dla Twojego wzrostu? Czy ważne jest, aby dobrać odpowiednie parametry nart do swojej sylwetki? W niniejszym artykule omówimy, jakie są zalecenia dotyczące długości, sztywności, twardości wiązań, kształtu i profilu nart w zależności od Twojego wzrostu.